Menu Search
603 103 243 (Po-Pá: 8-16 hod)
0 0
Vyberte kategorii

TERIBEAR

TERIBEAR

TERIBEAR

KDO JE TERIBEAR?
Teribear je „méďa hrdina“ - hlavní symbol charitativního projektu Nadace Terezy Maxové dětem. Projekt vznikl v roce 2009 jako reakce na vysoký počet dětí, které v České republice musí vyrůstat v ústavní péči. Koupí charitativních výrobků, vytvořených speciálně pro tento projekt, můžete podpořit dobrou věc a pomoci potřebným dětem najít domov. Od roku 2009 jsme takto získali a rozdělili už více než 6 milionů korun. Zapojit se může každý – hned teď!

KOMU TERIBEAR POMÁHÁ?
Teribear podporuje návrat dětí z dětských domovů do rodinného prostředí.
Teribear se snaží udržet biologickou rodinu pohromadě, pokud je pro děti jinak bezpečná, a tak zabránit umístění dětí do ústavu.
Teribear pomáhá maminkám v nouzi, aby své děti zvládly vychovávat samy a dokázaly jim dát péči, jakou potřebují.
Speciální design, kvalitní produkt, limitovaná edice, pevně stanovený příspěvek na pomoc znevýhodněným dětem – to jsou klíčové atributy unikátních kolekcí, které pro nás navrhují přední čeští návrháři Klára Nademlýnská, Rony Plesl a Vladimír Žák.
Teribear získal prestižní ocenění v soutěži TOP FIREMNÍ FILANTROP, v kategorii „Partnerství se zákazníky“. Prestižní cena Fóra dárců je určena pro projekt, který účinně zapojuje zákazníky do veřejně prospěšného programu. Teribear opakovaně boduje v soutěži Hvězda 3D reklamy. Šátek v designu Kláry Nademlýnské letos získal 2. místo v kategorii Reklamní textil a také v kategorii Manažerský dárek soutěže, kterou pořádá  Asociace 3D reklamy.

TERIBEAR DREAM TEAM
Projekt TERIBEAR podpořily nejrůznější osobnosti, a to jak přípravou unikátních kolekcí, tak i podporou kampaní. Tak vznikl TERIBEAR Dreamteam.
Kdo nás podpořil: Renata Langmannová, Anna K, Chinaski, Patrik Eliáš, Klára Nademlýnská a Monika Golková, česká fotbalová reprezentace, fotbalisté 1.Gambrinus ligy, Rony Plesl, Vladimír Žák, finalistky soutěže krásy Česká Miss.