Menu Search
777 178 956 (Po-Pá: 8-16 hod)
0 0

Televizní pytel Merino barevný

Zboží u vás bude ve středu 31. 1. 2018
1 399 (s DPH)
1 599 Kč (s DPH)

Popis a parametry

  • Výrobce: Lambela
  • Barva: Hnědá
  • Rozměr: 155x180cm
  • Typ produktu: Televizní pytel

Televizní pytel barevný o rozměrech 155x180cm je vyrobený z vlněného Merina, vyčesaného i do vnitřní strany. Televizní pytel se uzavírá kostěným zdrhovadlem a druky (cvoky).
S televizním pytlem prožijete krásné klidné večery u krbu, televize...


Televizní pytle z vlněných včesových pletenin Merino dobře snášejí i náročné podmínky. Mají schopnost snižovat statickou elektřinu, proto odpuzují prach a špínu. Již zmíněná dynamika vlněného vlasu navíc způsobuje, že veškeré nečistoty jsou vynášeny na povrch vlasů stejně jako u živých ovcí, zatímco v hloubi zůstává pletenina stále čistá. U televizních pytlů z vlněných včesových pletenin lze tedy hovořit o vysokém stupni samoočišťování, schopnosti přirozeně se zotavovat a zachovávat si stále dobrý vzhled. Snadno se udržují a čistí.


Doporučené čištění.


Varianta A: Televizní pytle je doporučeno prát ručně, v pracích prostředcích určených k praní vlny s příměsí lanolinu při teplotě do 30°C. Obzvlášť Vám doporučujeme prací prostředek PERLANO, z naší nabídky. Do posledního máchání je doporučeno přidat avivážní prostředek. Po vyprání lehce vymačkat, ale neždímat a nechat uschnout volně rozvěšené.


Varianta B: Čistit chemicky.


Objednaný televizní pytel můžete do14-ti dnů, od převzetí zásilky vrátit, s navrácením plné ceny zboží. Televizní pytel si tak můžete osahat, a můžete se přesvědčit, jak je vysoce kvalitní!!!


Výrobek splňuje textilní technické parametry, a byl testován jako ekologický a příznivě působící na zdraví člověka. Certifikát: Nr 25/04

Ráda vám poradím

Ráda vám poradím
Kateřina Harabišová
777 178 956 (Po-Pá: 8-16 hod)
Poslat dotaz

Jaké jsou naše výhody?

Doprava zdarma

Nakupte nad 5 000 Kč a získejte dopravu zdarma!

Zboží druhý den u vás

Všechno zboží skladem doručíme do druhého dne!

Specialista v oboru

Naši profesionálové vám vždy ochotně poradí.

Partneři sekcí na Heureka.cz

Jsme partnery několika sekcí na serveru Heureka.cz!