Menu Search
777 178 956 (Po-Pá: 8-16 hod)
0 0
Vyberte kategorii

Polštář Clasic 90x70cm

  • Z jedné strany bílý, z druhé hnědý
Zboží u vás bude ve středu 3. 10. 2018
1 199 (s DPH)

Popis a parametry

  • Výrobce: Lambela
  • Rozměr: 90x70cm
  • Typ produktu: Polštář
  • Materiál: Vlněný včes Merino

Polštář Clasic vyrobený z vlněného včesu Merino. Potah z vlněného včesu Merino je snímatelný, zapíná se zipem. Výplň polštáře Clasic je z dutého vlákna (100%PES) a je v samostatném bavlněném obalu. Polštář je vhodný i pro alergiky!!!  • Rozměr polštáře: 90x70cm

  • Barva: buď z obou stran bílá, nebo z jedné strany bílá, ze druhé hnědá


Polštáře z vlněných včesových pletenin Merino dobře snášejí i náročné podmínky. Snižují statickou elektřinu, proto odpuzují prach a špínu. Již zmíněná dynamika vlněného vlasu navíc způsobuje, že veškeré nečistoty jsou vynášeny na povrch vlasů stejně jako u živých ovcí, zatímco v hloubi zůstává pletenina stále čistá. U výrobků z vlněných včesových pletenin lze tedy hovořit o vysokém stupni samoočišťování, schopnosti přirozeně se zotavovat a zachovávat si stále dobrý vzhled. Snadno se udržují a čistí.


Doporučené čištění:


Varianta A: Potahy polštářů Clasic je doporučeno prát ručně, v pracích prostředcích určených k praní ovčí vlny s příměsí lanolinu při teplotě do 30°C. Obzvlášť Vám doporučujeme prací prostředek PERLANO, z naší nabídky. Do posledního máchání je doporučeno přidat avivážní prostředek. Po vyprání lehce vymačkat, ale neždímat a nechat uschnout volně rozvěšené.


Varianta B: Čistit chemicky.


Objednané polštáře můžete do14-ti dnů, od převzetí zásilky vrátit, s navrácením plné ceny zboží. Polštáře si tak můžete osahat, a můžete se přesvědčit, jak jsou vysoce kvalitní!!!


Výrobek splňuje textilní technické parametry, a byl testován jako ekologický a příznivě působící na zdraví člověka. Certifikát: Nr 25/04

Ráda vám poradím

Ráda vám poradím
Kateřina Harabišová
777 178 956 (Po-Pá: 8-16 hod)
Poslat dotaz

Jaké jsou naše výhody?

Doprava zdarma

Nakupte nad 5 000 Kč a získejte dopravu zdarma!

Zboží druhý den u vás

Všechno zboží skladem doručíme do druhého dne!

Specialista v oboru

Naši profesionálové vám vždy ochotně poradí.

Partneři sekcí na Heureka.cz

Jsme partnery několika sekcí na serveru Heureka.cz!