Menu Search
777 178 956 (Po-Pá: 8-16 hod)
0 0
Vyberte kategorii

Magazín

Dříve, než koupíte povlečení

Na českém trhu se objevují obrovská kvanta povlečení, která mají různou kvalitu, cenu i původ. Dříve, než si zakoupíte povlečení, přečtěte si tento článek. Zajisté Vám pomůže ve výběru povlečení.

Číst více

Používané materiály na výrobu bytového textilu

Základní přehled používaných materiálů na výrobu bytového textilu.

Číst více

Rozdíly mezi výrobci povlečení

V České Republice jsou výrobci povlečení malí i velcí, aktivní i pasivní, ale i výrobci, kteří svá povlečení prodávají na českém trhu jen minimálně. Jaké jsou mezi nimi rozdíly?

Číst více

Jak vyprat péřový polštář

Jako všechny lůžkoviny, i péřové polštáře potřebují čas od času vyčistit. Není nutné odnášet je do čistírny, s jejich praním si můžeme poradit i v domácích podmínkách. Jak na to, abychom polštáře vyprali co nejúčinněji a zároveň co nejšetrněji?

Číst více

Jak vybrat dětskou postýlku

Než miminko poprvé zavrní, měli by mít rodiče jasno v tom, kde bude maličké spát. Protože miminka v prvních měsících života tráví spánkem okolo 16 hodin denně, je pečlivý výběr dětské postýlky zcela namístě. Jak a podle čeho vybírat?

Číst více

Jak vybrat postel

Více než tři čtvrtiny populace zažily někdy bolest zad. A polovina z tohoto počtu trpí bolestmi zad opakovaně. Aby záda nebolela, je důležitá prevence. Je třeba začít od podlahy. Vlastně od postele. Jaká postel je pro naše záda nejlepší?

Číst více

Jak vyrobit sedací pytel

Stává se vám někdy, že už nevíte, jak byste si sedli nebo lehli, abyste se cítili pohodlně? Sníte o sezení, které se vytvaruje podle vás? A zkusili jste už sedací vak neboli sedací pytel?

Číst více

Jak vybrat kojicí polštář

V záplavě nabídek na součásti výbavičky pro miminko se jen těžko orientuje. Co budu s miminkem opravdu potřebovat, a co už je zbytné? Co třeba kojicí polštář, skutečně jej využiji? Pojďme se podívat, jak to s kojicím polštářem vlastně je.

Číst více

Jak správně ustlat postel

Učili jsme se to jako malí, děláme to každý den, ale skutečně to umíme? A jak se to pozná? Inu, třeba tak, že postel, do níž se večer noříme, poskytuje potřebné pohodlí po celou noc a k tomu i lákavě vypadá. Jak tedy správně stlát?

Číst více

Jak umístit postel v ložnici

Pro zdravý a posilující spánek je důležitý nejen výběr správné postele, ale i její umístění v prostoru. Abychom spánkem získali co nejvíce energie, měli bychom se při zařizování ložnice držet několika jednoduchých, časem prověřených zásad, vycházejícíc

Číst více

Jak sladit barvy v ložnici

V ložnici trávíme až třetinu svého života. Měla by v ideálním případě být místem klidu, soukromí, odpočinku i vášně. Jak to zařídit, abychom se v ní cítili co nejlépe? Pomoci nám mohou barvy.

 

Číst více

Jak vybrat rošt do postele

Postelový rošt a matrace mají lví podíl na tom, jak dobře se nám bude spát. Je proto velmi důležité věnovat výběru roštu do postele patřičnou pozornost.

Číst více

Jak správně spát

Pořádně se vyspat je nejlepším startem do nového dne. Naopak nedostatek kvalitního spánku vede k podrážděnosti, špatné náladě, zhoršenému fyzickému i duševnímu zdraví i problémům ve vztazích.

Číst více

Jak vybrat matraci pro alergika

Výběr matrace může velmi významně ovlivnit naše zdraví. Nejen alergici, ale i zdraví lidé by měli zvážit, jakou matraci zvolit, aby minimalizovali riziko vzniku a nebo zhoršení alergických potíží, které mají nejčastěji na svědomí  pouhým okem neviditel

Číst více

Přikrývky a polštáře pro alergiky

Prach, částečky kůže, plísně… Nechutné?  Bohužel taková je mikroskopická realita většiny českých ložnic. V lůžkovinách, kde je tma, vlhko, teplo a dostatek potravy, se vedle plísní neobyčejně daří i lidskému oku

Číst více

Jak spát v těhotenství

Čekání na přírůstek je zpravidla obdobím, kdy se u ženy dočasně mění vše od vnímání vůní a chutí přes tělesné proporce až po zvyky. Jednou z oblastí, která bývá těhotenstvím dočasně výrazně zasažena, je spánek, a to nejen zvýšením nebo naopak snížením<

Číst více

Jak složit napínací prostěradlo

Napínací prostěradla v posledních létech ovládla postupně většinu českých ložnic. A není divu – nemusejí se žehlit, jsou lehká, snadno se povlékají, nikde se nevyhrnují, nekloužou a zůstávají na místě. Přesto však s nimi občas zažíváme perné chvilky po

Číst více

Jak vybrat anatomický polštář

Vedle vhodně zvolené matrace je pro kvalitu našeho spánku neméně důležitý i správně vybraný polštář. Po jakém sáhnout, abychom se ráno cítili co nejvíce odpočatí? Co spáč, to jiný zvyk. A to ne vždy zrovna správný a pro krční páteř nejvhodnější. Naštěs

Číst více

Jak vybrat matraci

Třetinu života trávíme spánkem. Kvalitní spánek je jedním z pilířů našeho fyzického i duševního zdraví, proto je potřeba pečlivě vybrat, na čem budeme spát. Jak vybrat správnou matraci?

Číst více

Středa za babku!

Už jste slyšeli o nejnovější akci od Bavlna.cz?

Číst více