Menu Search
777 178 956 (Po-Pá: 8-16 hod)
0 0
Vyberte kategorii

Hybler

Žádný produkt nevyhovuje výběrovým kritériím.

Hybler

Společnost HYBLER TEXTIL, s.r.o. patří mezi nejvýznamnější české výrobce povlečení. Tradice výroby povlečení v Semilech sahá hluboko do 19. století.

Produkce společnosti je zaměřena na výrobky domácnostem, pro segment hotelů, ale směřují i do nemocničních zařízení. Společnost HYBLER TEXTIL, s.r.o. je podnikem disponujícím úpravnou tkanin a konfekční dílnou. Díky tomu je schopna garantovat vysokou kvalitu vyráběného povlečení a pružně reagovat na většinu požadavků zákazníků.

Mezi hlavní produkty patří ložní povlečení. Uvedené povlečení dodává potištěné kvalitními barvami, s vlastními desény pro Vaši ložnici, či dětský pokoj.

V roce 2004 byla firmě HYBLER TEXTIL, s.r.o. propůjčena k užívání ochranná známka “Ekologicky šetrný výrobek“.   Touto známkou jsou označeny ekologicky šetrné výrobky – výrobky s minimálním nepříznivým vlivem na životní prostředí. Takto označený výrobek zatěžuje životní prostředí podstatně méně než výrobky srovnatelné užitné hodnoty, které toto označení nemají. Výrobce značkou prokazuje zákazníkům ekologickou a zdravotní nezávadnost svých výrobků, plnění legislativy k ochraně životního prostředí a používání ekologicky šetrných technologií.

Jako první výrobní společnost v České republice obdržel HYBLER TEXTIL, s.r.o. certifikát Ministerstva životního prostředí ČR, osvědčující že textilní výroba vyhovuje podmínkám ekologické produkce v rámci Evropské Unie. Další certifikaci, kterou splněním velmi náročných požadavků získali, je Oeko-tex Standard 100, osvědčující kvalitu produkce a výroby, a zdravotní nezávadnost výrobků.   Všechny výrobky jsou certifikovány státním Textilním Zkušebním Ústavem, s.p..