Menu Search
603 103 243 (Po-Pá: 8-16 hod)
0 0
Vyberte kategorii

Francouzská vlněná přikrývka Merino prodloužená

  • Z obou stran bílá
Zboží u vás bude ve čtvrtek 28. 1. 2021
4 299 (s DPH)
4 799 Kč (s DPH)

Popis a parametry

  • Výrobce: Lambela
  • Rozměr: 200x220cm
  • Typ produktu: Přikrývka
  • Materiál: z vlněného včesu Merino

Přikrývka sestává ze dvou vrstev vlněného včesu Merino, takže přikrývka je oboustranná. Přikrývka Merino je olemovaná lemovkou z měkké bavlny. Je vhodná i pro alergiky.  • Rozměr přikrývky do povlečení: prodloužených 200x220cm

  • Barva: buď z obou stran bílá, nebo z jedné strany bílá, ze druhé hnědá


Přikrývky z vlněných včesových pletenin Merino dobře snášejí náročné podmínky. Umí snižovat statickou elektřinu, proto odpuzují prach a špínu. Již zmíněná dynamika vlněného vlasu navíc způsobuje, že veškeré nečistoty jsou vynášeny na povrch vlasů stejně jako u živých ovcí, zatímco v hloubi zůstává pletenina stále čistá. U přikrývek z vlněných včesových pletenin lze tedy hovořit o vysokém stupni samoočišťování, schopnosti přirozeně se zotavovat a zachovávat si stále dobrý vzhled. Snadno se udržují a čistí.

Doporučené čištění:

Varianta A: Přikrývky je doporučeno prát ručně, v pracích prostředcích určených k praní vlny s příměsí lanolinu při teplotě do 30°C. Obzvlášť Vám doporučujeme prací prostředek PERLANO, z naší nabídky. Do posledního máchání je doporučeno přidat avivážní prostředek. Po vyprání přikrývky lehce vymačkat, ale neždímat a nechat uschnout volně rozvěšené.

Varianta B: Čistit chemicky v čistírně.

Objednané přikrývky můžete do14-ti dnů, od převzetí zásilky vrátit, s navrácením plné ceny zboží. Výrobky si tak můžete osahat, a můžete se přesvědčit, jak jsou vysoce kvalitní!!!

Výrobek splňuje textilní technické parametry, a byl testován jako ekologický a příznivě působící na zdraví člověka. Certifikát: Nr 25/04.

Rád vám poradím

Rád vám poradím
Dominik Šivic
603 103 243 (Po-Pá: 8-16 hod)
Poslat dotaz

Jaké jsou naše výhody?

Doprava zdarma

Nakupte nad 5 000 Kč a získejte dopravu zdarma!

Zboží druhý den u vás

Všechno zboží skladem doručíme do druhého dne!

Specialista v oboru

Naši profesionálové vám vždy ochotně poradí.

Partneři sekcí na Heureka.cz

Jsme partnery několika sekcí na serveru Heureka.cz!