Menu Search
603 103 243 (Po-Pá: 8-16 hod)
0 0
Vyberte kategorii

Dopravní podmínky

Vážení zákazníci,

cena za dodání zboží je přímo ovlivněná způsobem platby, a to buď dobírkou, nebo předem na náš účet. Protože dopravci dobírku zpoplatnili, je výhodnější zaplatit objednané zboží předem na náš účet. Více viz. níže.

 

Nyní AKCE! Při nákupu nad 5000 Kč doprava zdarma*.

*Akce platí pro dopravu Geis a platbě předem.

 

Geiss - dobírkou (110,- Kč s DPH)

Zboží Vám zašleme přepravní službou Geiss. Ta Vás bude předem telefonicky kontaktovat o termínu a čase dodání. Může tak balík doručit v den a čas, mimo Vaši pracovní dobu. Může se tak přizpůsobit Vašim časovým možnostem. Peníze zaplatíte přímo dopravci při předání balíku.

 

Geiss - platba předem (80,- Kč s DPH)

Zboží Vám zašleme přepravní službou Geiss. Ta Vás bude předem telefonicky kontaktovat o termínu a čase dodání. Může tak balík doručit v den a čas, mimo Vaši pracovní dobu. Může se tak přizpůsobit Vašim časovým možnostem. Peníze nám pošlete předem dle pokynů, které se dozvíte po odeslání objednávky.

 

Česká pošta - dobírkou (145,- Kč s DPH)

Zboží Vám bude zasláno na dobírku, Českou poštou. Jakmile Vám pošta zboží přiveze domů, nebo si své zboží převezmete na poště, bude potřeba uhradít okamžitě celou cenu Vaší objednávky doručovateli. Poté Vám bude zboží předáno přímo doručovatelem.

 

Česká pošta - platba předem (120,- Kč s DPH)

Zboží Vám bude zasláno Českou poštou. Peníze zaplatíte předem na náš účet dle pokynů, které obdržíte po odeslání objednávky.